Polityka Ochrony Prywatności

Niniejsza Polityka Ochrony Prywatności (zwany dalej „Polityka Prywatności”) określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu internetowego www.dapit.pl (dalej „Serwis”).

Art. 1. Postanowienia ogólne

§1. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, z wyłączeniem art. 2. par. 1 .

§2. Każdego Użytkownika Serwisu obowiązuje Polityka Prywatności, aktualnie znajdująca się na dostępnej stronie.

§3. Jeżeli nie akceptujesz niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o opuszczenia naszego Serwisu, oraz zaprzestanie odwiedzania go i korzystania z usług przez niego oferowanych.

Art. 2. Dane osobowe

§1. Serwis dapit.pl nie sprzedaje, nie udostępnia ani nie rozpowszechnia osobą trzecim danych personalnych czy teleadresowych Użytkowników Serwisu. Serwis zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych podanych w formularzu, do celów administracyjnych oraz organizacyjnych.

§2. Użytkownik, rejestrując się w serwisie, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

§3. Dane osobowe podane poprzez system komentarzy, z powodu braku możliwości zabezpieczenia przez osobami trzecimi oraz firmami, nie podlegają postanowieniom Polityki Prywatności.

Art. 3. Dane zbierane automatycznie oraz komunikacja z serwerem

§1. Podczas wizyty Użytkownika na Serwisu, automatycznie zbierane są dane dla celów statystycznych m.in. adres IP, typ przeglądarki, system operacyjny.

§2. Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, poczty email itp., przekazujesz nam swoje dane osobowe: imię i nazwisko (opcjonalnie nick), adres email oraz adres IP.

§3. Podczas wizyty na Serwisu, niektóre elementy mogą korzystać z plików cookies zapisane na komputerze Użytkownika. Przechowywanie plików cookies na komputerach Użytkowników jest niezbędne do podtrzymania sesji Użytkownika, dzięki temu Użytkownik nie musi na każdej kolejnej stronie wpisywać swojej nazwy użytkownika i hasła. W wypadku wyłączenia funkcji ich zapisu, udostępniania lub ich skasowania mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z Serwisu, za co Serwis nie ponosi odpowiedzialności.

Art. 4. Udostępniania danych Użytkownika organom prawa

§1. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Użytkownika mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

§2. W przypadku naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Serwis może udostępnić dane Użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.

Art. 5. Wyłączenie odpowiedzialności

§1. Polityka Prywatności nie obejmuje serwisów do których odnośniki podane są na łamach Serwisu.

Kontakt z Administracją

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt drogą elektroniczną – aktualne adresy e-mailowe dostępne są na stronie Serwisu, na podstronie „Kontakt”.